English Turkish Russian Arabic Üye Olun | Yardım | Site Haritası | Hakkımızda 
  Bulunduğunuz Yer: KOBİ Destek Merkezi > E - TİCARET DESTEK Menu
  Ana Sayfa | İş Teklifleri | Sanal Fuar | KOBİ Destek Merkezi | Şirketim 31.05.2023


  Kullanıcı Bilgileri
  Kullanıcı Adı:
  
  Şifre:
  

  

 Şifremi Unuttum
 YATIRIM TEŞVİK
 GÖZETİM ve KONTROL SERVİSİ
 FİKRİ VE SINAİ HAKLAR
 E - TİCARET DESTEK
 DIŞ TİCARET DESTEK
 MARKA PATENT
 CE İŞARETİ
 ISO DESTEK
 BİLİŞİM ve TEKNOLOJİ
 ULUSLARARASI FİRMA İSTİHBARATI

 

 

ELEKTRONİK TİCARETİ DESTEK HİZMETİ


İnternetin uluslar arası ticaret amaçlı yaygınlaşması, KOBİ'lere yeni rakipler(tehditler) yarattığı gibi, ayni zamanda yeni fırsatlar da sunmaktadır.

Özellikle uluslar arası tanıtım ve Pazar bilgilerine erişim konusunda yüksek maliyetlere katlanmaksızın artık en küçük firmanın da yapabileceği şeyler vardır. Bu anlamda internet yeni müşteriler ve pazarlara açılmada fırsat eşitliği sunan bir platformdur. Yeter ki bu sürecin dışında kalmayın... İnternetin ticari gücünü tanımalısınız.Gelecek 10 yıl içerisindeki ticari değişimden hakedilen payı almanız için şu andan itibaren sanal dünyanın fırsatlarına uzak kalmayın.


NASIL ?

İnternette ticaret siteleri adı verilen ve dünyanın her yerinden alım/satım veya muhtelif işbirliği yapmak isteyenlerin iş tekliflerinin yayınladığı siteler vardır

  • Belli başlı ticaret sitesi sayısı: 200 adet
  • İnternette bulunan Aylık ortalama alım talebi adedi: 15 000 adet
  • Büyük bir ticaret sitesindeki iş potansiyeli: 1 trilyon USD/yıl

Alıcılar kendisi ülke ülke araştırıp uygun üreticilere tek tek yazmak yerine , bir alım talebi yazmakta ve alım talebini seçtiği belirli sitelerde yayınlatarak Dünyanın her yerinden en uygun teklifleri toplayabilmektedir.

Dünyanın her yerinden gelen bu alım taleplerini her gün incelemeniz, kendinize uygun olan taleplere gecikmeksizin teklif göndermeniz, bir başka deyişle alıcıların kapısına gitmeniz global rekabetin gereğidir.

Türkiye ve başka ülkelerdeki Ticaret sitelerine Firmanızı üye kaydettiniz. Ancak yine de alıcıların sizi üye firmalar arasından arayıp bulmasını beklemeyin. Çünkü milyonlarca firmanın yaptığı gibi alıcıların dikkatini çekmek için ticaret sitelerine satış teklifi şeklinde firma tanıtımınızı göndermelisiniz. Periyodik olarak sürekli göndermeniz gerekir, çünkü bugün gönderdiğiniz tanıtımınızın üstüne yüzlerce firmanın tanıtımı gelince çok arka sayfalarda kalabilirsiniz.

Tanıtım Ticaret siteleri ile sınırlı kalmamalı, çünkü
Ürünlerinizin alıcıları sizin üyesi olduğunuz ticaret sitelerini kullanmıyor buralara talep yazmıyor olabilir veya halen hiçbir alım isteğinde olmayabilir.

Ürünlerinizin potansiyel alıcıları mutlaka vardır. Bunların hangi ülkelerde hangi firmalar olduğunu tespit ederek doğrudan her adrese tanıtımınızı göndermeniz gerekir çünkü bu alıcıların en azından firma ve ürünlerinizden haberi olacak, büyük olasılıkla sizden fiyat teklifi isteyeceklerdir.

TÜM BU FAALİYETLERİ SÜREKLİ ve ETKİN ŞEKİLDE FİRMANIZIN BİR ELEMANI GİBİ YÜRÜTEN İHRACAT UZMANLARIMIZI, BİLGİ, DENEYİM VE ARAŞTIRMA ALTYAPIMIZI EN EKONOMİK KOŞULLARDA HİZMETİNİZE SUNUYORUZ.

 

  İhracata Yönelik E-Pazarlama ve Eşleştirme
Firmanız ve Ürünlerinizin Uluslararası etkin tanıtımı, talep
tarama ve eşleştirme.
Bilgi için Tıklayınız

    İhracata Yönelik E-Tanıtım
Firmanız ve Ürünlerinizin Uluslararası etkin tanıtımı.
Bilgi için Tıklayınız
    İhracat Vitrini
Firma web sayfalarınız ve Sanal Fuardaki standınız ile
dünyaya açılın.
Bilgi için Tıklayınız

 

Bu hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız lütfen Ücretli Hizmetler Başvuru Formu'nu doldurunuz. Yetkili elemanlarımız sizinle 24 saat içinde irtibata geçecektir.

 
Bilen-Isc Genel Gözetme Ve Kontrol Servisleri Ltd.Sti Ankara Patent Bürosu Ltd. Sti. Türkiye Küçük ve Orta Ölçekli Isletmeler, Serbest Meslek Mensuplari ve Yöneticiler Vakfi Arti Yönetim Danismanligi Ltd. Sti. Dun and Bradstreet Türkiye - Finar A.S. Mavi Piksel Internet Çözümleri Ltd. Sti. UTG Dis Ticaret Ltd. Sti. Yalçiner Danismanlik Ve Dis Ticaret Ltd. Sti. Kalitest RS Danismanlik Ltd. Sti. Zemin Danismanlik & Egitim Hizmetleri Ltd. Sti.

Genel Sözleşme Şartları - Privacy Policy
© 2001 E-Kobi Bilişim Sistemleri Sanayi ve Dış Ticaret Ltd. Şti. Telif hakları E-Kobi Ltd.'e aittir.
Bu site en iyi 800x600+ çözünürlükte, IE 5+ ve/veya Netscape 4.7+ gezginleriyle izlenebilir.
  Powered By Mavi Piksel