English Turkish Russian Arabic Üye Olun | Yardım | Site Haritası | Hakkımızda 
  Bulunduğunuz Yer: KOBİ Destek Merkezi Menu
  Ana Sayfa | İş Teklifleri | Sanal Fuar | KOBİ Destek Merkezi | Şirketim 27.09.2023
 
"Kobi
KOBİ Destek Merkezi, SMETC'nin hizmet ortağı kuruluşlarla bir araya gelerek oluşturduğu bir organizasyondur. Siyasi sınırların hızla ticari sınırlarla yer değiştirdiği, rekabetin büyük boyutlara ulaştığı günümüzde Türk KOBİ'lerinin uluslar arası pazarlardaki rekabet gücünü arttırmaya yönelik hizmetleri bir çatı altında toplayarak konusunda uzman danışmanların bilgi ve deneyimlerini en ekonomik şekilde KOBİ'lerimizin kullanımına sunmayı amaç edinmiştir.

YATIRIM TEŞVİK
YATIRIM TEŞVİK

Yatırımınızın teşviğe bağlanması size neler kazandırır? ÇED Raporu nedir? Yatırım Teşvik Belgenizin alınması sürecinin tamanında ve ÇED Raporu hazırlanmasında operasyonel danışmanlık hizmetleri veriyoruz. Türkiye’nin bu konulardaki en yetkin uzmanlarıyla tanışın.
Detaylı bilgi için tıklayınız.
GÖZETİM ve KONTROL SERVİSİ
GÖZETİM ve KONTROL SERVİSİ

Başbakanlık Dış Ticaret Müsteşarlığınca onaylı Bağımsız Uluslararası Gözetim ve Kalite Kontrol Şirketi olarak 1987 yılından beri faaliyet gösteren BİLEN – ISC Genel Gözetme ve Kontrol Servisleri Ltd. tarafından verilen Gözetim ve Kalite Kontrol hizmetlerimiz Türkiye’de ve yurt dışında başarılı bir ekip tarafından yürütülmektedir.
Detaylı bilgi için tıklayınız.
FİKRİ VE SINAİ HAKLAR
FİKRİ VE SINAİ HAKLAR

Marka, patent, faydalı model, endüstriyel tasarım, fikir ve sanat eserleri, telif hakları gibi fikri ve sınai haklar ile ilgili olarak her türlü teknik ve hukuki danışmanlık hizmetleri için bize ulaşın.
Detaylı bilgi için tıklayınız.
E - TİCARET DESTEK
E - TİCARET DESTEK

Elekronik ticaret nedir? Şirketinize ne kazandırır? Bir web sitemiz var ama internetten hiçbir fayda sağlayamadık mı diyorsunuz? Elektronik Ticareti Destek Hizmetlerimizle tanışın. Şirketinizi dünyada tanıtalım, ürün ve hizmetlerinizin alıcılarını sizin için araştıralım. İhracat kapılarını birlikte aralayalım.
Detaylı bilgi için tıklayınız.
DIŞ TİCARET DESTEK
DIŞ TİCARET DESTEK

Artık sizin için, size özel çalışan bir dış ticaret departmanınız var... Bir dış ticaret departmanı kurma maliyetinizin çok altında ücretlerle yabancı dil bilen deneyimli uzmanlarımız İthalat ve İhracat işlemlerinizi en etkin şekilde yürütecek. Ayrıca teşvik uygulamaları, ithalat ve ihracat öncesi maliyet analizleri, mevzuat araştırmaları konularındaki danışmanlık hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz.
Detaylı bilgi için tıklayınız.
MARKA PATENT
MARKA PATENT

Markanız tescilli mi? Buluşunuz patentle koruma kapsamına giriyor mu? Tescil işlemleri ne kadar sürede sonuçlanır? Konuyla ilgili tüm sorularınız ve tescil başvurularınız için Marka Patent Vekillerince yürütülen hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.
Detaylı bilgi için tıklayınız.
CE İŞARETİ
CE İŞARETİ

CE İşareti nedir? Ürünüm CE İşareti zorunluluğu kapsamında mı? Onaylı Kuruluş (Notified Body) nedir? Uygunluk Deklerasyonu nedir? CE İşareti konusundaki tüm sorularınızı yanıtlıyoruz. CE İşareti konusundaki danışmanlık hizmetlerimizden faydalanmak için bize ulaşın.
Detaylı bilgi için tıklayınız.
ISO DESTEK
ISO DESTEK

ISO 9000 Kalite Yönetim Sistemi Standartları nelerdir? ISO 9000 Belgesi almak şirketinize ne kazandırır? Şirketinizde bu standartlara uygun kalite yönetim sistemi kurulmasındaki uygulama adımları nelerdir? KOBİ’lere özel olarak hazırladığımız ISO AVANTAJ Programıyla danışmanlık ve eğitim hizmetlerimizi en ekonomik şekilde sizlere sunuyoruz.
Detaylı bilgi için tıklayınız.
BİLİŞİM ve TEKNOLOJİ
BİLİŞİM ve TEKNOLOJİ

Web bulundurma hizmeti nedir? Arama motorlarına kayıt nasıl yapılır? Elektronik ticaret için neler gereklidir? Firma içindeki bilgisayarlarımı nasıl birbirine bağlarım? Firmamı internete nasıl bağlarım? Bilişim ve Teknoloji Hizmetlerimizden faydalanmak için bize ulaşın.
Detaylı bilgi için tıklayınız.
ULUSLARARASI FİRMA İSTİHBARATI
ULUSLARARASI FİRMA İSTİHBARATI

 

Dun&Bradstreet, dünyanın her yerindeki firmaların güvenilirlik, ödeme alışkanlıkları ve kredibilite bilgilerini içiren güncel Firma Raporlarının temin edilebileceği rakipsiz Uluslararası Ticari İstihbarat kuruluşudur.
Detaylı bilgi için tıklayınız.
Bilen-Isc Genel Gözetme Ve Kontrol Servisleri Ltd.Sti Ankara Patent Bürosu Ltd. Sti. Türkiye Küçük ve Orta Ölçekli Isletmeler, Serbest Meslek Mensuplari ve Yöneticiler Vakfi Arti Yönetim Danismanligi Ltd. Sti. Dun and Bradstreet Türkiye - Finar A.S. Mavi Piksel Internet Çözümleri Ltd. Sti. UTG Dis Ticaret Ltd. Sti. Yalçiner Danismanlik Ve Dis Ticaret Ltd. Sti. Kalitest RS Danismanlik Ltd. Sti. Zemin Danismanlik & Egitim Hizmetleri Ltd. Sti.

Genel Sözleşme Şartları - Privacy Policy
© 2001 E-Kobi Bilişim Sistemleri Sanayi ve Dış Ticaret Ltd. Şti. Telif hakları E-Kobi Ltd.'e aittir.
Bu site en iyi 800x600+ çözünürlükte, IE 5+ ve/veya Netscape 4.7+ gezginleriyle izlenebilir.
  Powered By Mavi Piksel