Yurt dışındaki 150 den fazla uluslararası Rehber ve E-Pazaryerinde firma tanıtımınızı ve ürünlerinizi, yüzlerce Dünya Ticaret Noktalarında iş tekliflerinizle birlikte yayınlatarak prestijinizi bir kat daha arttıracaksınız.

Hizmet Paketi Kapsamı :

Uluslar arası E-Ticaret sitesi smetc.com’da Firmanızın Reklamı

Yurt içi ve yurt dışı müşteri kitlenize yönelik etkin tanıtım ..

İngilizce olarak hazırlanan reklamınız yerli ve yabancı 12 000’den fazla Firmanın üye olduğu www.smetc.com’un Anasayfası’nda 2 ay süreli ( dörtte bir dönüşümlü ) yayınlanacaktır
Türkçe olarak hazırlanan reklamınız Türkçe yayınlanan www.kobiticaretmerkezi.com un Anasayfası’nda 2 ay süreli ( dörtte bir dönüşümlü) yayınlanacaktır.

Firmanızın Uluslararası Rehber ve E-Pazaryerleri’ne Firmanızın kaydedilmesi

Asgari 150 adet yurt dışı ticaret sitesi ve rehber’deki Firma üyeliğiniz ile ihracat departmanınız internet dünyasındaki tüm ticari talep ve teklifleri takip edebilecek ..

Yurt dışı kaynaklı Uluslar arası ticaret ile ilgili global/ ülke-bölge esaslı ve/veya sektörel E-Pazaryerleri ve Rehberlere Firmanız tek tek üye kayıt edilecek, kayıt bilgileri olarak Firma iletişim bilgileriniz kullanılacaktır.
Kayıt işlemleri tamamlandıktan sonra Kullanıcı adı ve şifreleriniz size teslim
edilecektir. Bu kullanıcı adı ve şifreler ile ilgili sitelere girip talepleri görmek,
kendi iş teklifinizi göndermek, alıcı ve satıcılarla irtibat kurmak imkanına
sahip olacaksınız.

Uluslararası Rehber ve E-Pazaryerleri’nde Firma tanıtımınızın yayınlanması

Dünyanın dört bir köşesindeki ticari internet platformlarındaki tanıtımınız sayesinde Firmanız dış ticarette yeni fırsatlar elde edecek.

Yayınlanmasını istediğiniz İngilizce Firma tanıtımınız Uluslararası Rehberlere
gerekli kayıtlar yapılarak gönderilecek . Bu rehberlerde ilgili sektörler altında
yayınlanması sağlanacak.
Yayınlanmasını istediğiniz İngilizce alım/satım/işbirliği teklifiniz Uluslar arası E-Ticaret Sitelerine gerekli kayıtlar yapılarak gönderilecek .İş teklifinizin ilgili sektörler altında yayınlanması sağlanacak.

İngilizce-Türkçe Firma E-Kataloğunuzun hazırlanması

Firma E-Katalogunuz, http://members.smetc.com/firmaadınız adresli web sayfalarıdır. Online veri güncelleme altyapısı sayesinde yeni ürün resmi ekleme, çıkarma, veri güncelleme işlemlerini herhangi bir teknik bilgiye gereksinim olmadan kendiniz yapabileceksiniz.

Anasayfa( The Company) : Firmanızın tanıtıldığı İngilizce –Türkçe anasayfası’nda Firmanızın resmi, logosu, ürün/hizmetleriniz, referanslarınız, ürün/sistem kalite belgeleriniz, teknolojiniz vb. bilgiler yer alır. Anasayfa üzerinde mevcut web sitenize link verilmektedir.

Ürünler Listesi ( Showroom) : Tüm ürünlerinizin bir katalog modeli içinde toplu halde gösterildiği sayfadır. Herhangi bir ürüne tıklandığında ilgili ürünün büyük resmi ve ayrıntılı tanıtım sayfaları açılır.

Ürünler( Products) : Her bir ürününüzün büyük resmi ve teknik özellikleri, ambalaj özellikleri, kalite özellikleri gibi bilgilerinin bulunduğu sayfalardır. Bu sayede 30 ürününüzü web sitenizde ayrıntılı bir şekilde tanıtabileceksiniz.

Profil ( Profile) : İthalat /ihracat yaptığınız ürünler ve ülkeler, çalışan sayısı, kuruluş yılı vb. bilgiler yer alır.

İletişim( Contact) : Firma iletişim Bilgileri, Adres, Tel Fax, İlgili kişi, görevi,
Web, e-mail vb. bilgiler yer alır.

Web sitenizde Online Veri Güncelleme Altyapısı ve Teknik Destek

Size vereceğimiz Kullanıcı Adı ve Şifreniz ile herhangi bir teknik bilgiye sahip olmasınız dahi kolaylıkla web sitenizi kendiniz değiştirebileceksiniz.

Web sitenize yeni ürün resimlerinizi ekleyip çıkarabilecek, içeriğini istediğiniz Zaman değiştirebileceksiniz. Bu işlemlerin uygulaması konusunda teknik ekibimiz size eğitim verecek, ayrıca istediğiniz tüm değişiklikler talep etmeniz halinde
tarafımızdan gerçekleştirilecektir.

Uluslar arası Fuar’da ürünlerinizin sergilenmesi

Halen yerli ve yabancı 12 000’den fazla Firmanın üye olduğu Uluslar arası Fuar alanı www.smetc.com da, ürünleriniz 24 saat 365 gün kesintisiz olarak ilgili sektörler altında sergilenecek.

Türkçe bölümde yurt içi, İngilizce bölümde yurt dışı alıcılardan oluşan geniş bir kitleye ürünlerinizi tanıtma imkanı bulacaksınız. Alıcılar ürünleriniz üzerinden sizden online fiyat teklifi isteyebilecek, bu imkanlar sayesinde satışlarınızı
arttırabileceksiniz.

Uluslar arası Firmalar Rehberi’nde Firmanızın yayınlanması

www.smetc.com Uluslar arası Üye Firmalar Rehberi’nde Firmanızın yer alması sayesinde hedef müşteri kitleniz ile buluşacaksınız

Firma tanıtımınız www.smetc.com daki 23 adet ana sektör olmak üzere 420 adet sektör gruplaması içinde İSTEDİĞİNİZ sayıda sektör altında yayınlanacak, ticari partnerleriniz tedarikçi firma olarak size bir tıkla erişerek irtibat kurabilecek .

Uluslar arası Ticari Talep/Tekliflerinizin yayınlanması

www.smetc.com Uluslar arası Pazaryeri’nde alım/satım/işbirliği tekliflerinizi ister İngilizce, ister Türkçe yayınlayarak, yurt içi ve yurt dışından yeni ticaret bağlantıları sağlayacaksınız.

Size vereceğimiz kullanıcı adı ve şifresi ile İSTEDİĞİNİZ SAYIDA talep veya teklifinizi İSTEDİĞİNİZ SAYIDA sektör altında yayınlayabileceksiniz. Ayrıca www.smetc.com’daki tüm teklifleri ve alıcı Firmaların irtibat bilgilerini görebileceksiniz.

İnternet üzerinden fiyat teklifi gönderme, fiyat teklifi isteme altyapısı

Yurt içi/yurt dışı alım taleplerini gönderen alıcılarla ya da sizden teklif isteyen potansiyel müşterileriniz ile ticari yazışmalara hemen başlayabileceksiniz.

www.smetc.com bulunan altyapı sayesinde, yayınladığınız satış teklifiniz üzerinden alıcılar sizden elektronik ortamda fiyat teklifi isteyebilecek. Ayrıca sistemde kayıtlı tüm alım taleplerini ve alıcı adreslerini görebileceksiniz. İlgilendiğiniz alıcılara doğrudan fiyat teklifinizi gönderebileceksiniz.